SlashQ
Created at: 03-12-2024 12:50

Alternatieven om massa inkopen tegen te gaan



Mensen zijn de houdbaarheidsdatum zat. Deze is geintroduceert om abusers tegen te gaan die massaal inkopen doen om zo een grote voorraad te hebben aan eten. Dit zijn overige ideeën om deze mensen tegen te gaan maar de houdbaarheidsdatum weg te doen.

1. Opslagkosten introduceren

Hoe meer een bedrijf op slaat, hoe meer ze moeten betalen

Verwachte feedback: Dit idee is moeilijk te realiseren. We gaan kijken naar andere ideeën die ik heb.

2. Beperkte inkoophoeveelheid

Hoe kleiner een bedrijf, hoe minder het bedrijf in kan kopen. Maak het bijvoorbeeld ook dat je 2x per week in kan kopen bijvoorbeeld. Per level van een bedrijf zit er een max aan het inkopen.

Verwachte feedback: Dit bestaat (vgm) al. Valt nog steeds te omzeilen denk ik

3. Dynamische prijzen

Introduceer bezorgkosten. Hoe meer bedrijven bestellen, hoe duurder het wordt. Het aantal kg dat bijvoorbeeld geleverd moet worden heeft wel impact op bijvoorbeeld het aantal "vrachtwagens" en de hoeveelheid "brandstof" die verbruikt moet worden. Zo moet je alsnog meer betalen om in een bulk in te kopen.

Verwachte feedback: geen idee ouwe

4. NPC's die op de markt zijn

Op spawn 1 kraampje waar Johan de verkoper staat. Hij kan eigenaren van bedrijven een mail sturen naar hun inbox op het paneel om te vragen of ze eten voor hem hebben voor een spotprijsje. Mochten bedrijven het eten niet kwijt kunnen. Zo maken de bedrijven geen verlies als ze dit verkopen.

Johan verkoopt het eten op spawn voor een iets lagere prijs dan normaal. Het eten dat Johan verkoopt is wel maar een weekje houdbaar misschien. Zo word daar ook geen bulk van ingekocht en hebben bijvoorbeeld starters ook iets meer budget voor eten.

Verwachte feedback: Wat een ontzettend goed idee!!!

polen2002
Created at: 08-12-2024 07:08

miss ook doen voor johan dat ja ook ingekochte kleding kan verkopen

Populaire ideeën


Nieuwe ideeën


Word inwoner in onze Minetopia!

Join de server Naar het paneel